DEPOLAMA

Tohumdan ürüne her aşamada en yüksek kalite hedefi ve prensibiyle çalışıyoruz. Sürdürülebilir pamuğun, değer ve tedarik zincirlerindeki tüm yolculuğunu izliyoruz. Yolculuk ne kadar kompleks, karmaşık ve uzun olursa olsun, sürdürülebilir pamuğumuzun kalitesini, her bir aşamanın bilgisine sahip olarak, kimliğini en ince detayına kadar bilerek doğruluyoruz.

HVI “Tek Balyalama” Sistemimiz

Tarlalardan özenle toplanan pamuğu, ürün kalitesi doğrultusunda sınıflara ayrılıp tek balyada birleştiriliyoruz. Balyalarımızın kalitesini standart hale getiriyoruz. Her balyadan aldığımız numuneleri HVI laboratuvarlarında test ediyoruz. Yüksek teknolojiyle gerçekleştirilen test ve ölçümlemelerin sonucunda, pamuğumuzun kalitesini, elyaf değerini, dayanıklılığını, üretim yerini, üretildiği sezon ve yılı, işlendiği çırçır fabrikasını ve balyanın ağırlığını belirten bir barcod/etiket ve seri numarası elde ediyoruz. Hem numune hem de balyalarımız üzerine bu etiketleri yerleştiriyoruz. Pamuğumuzun kimliğini, en ince detayına kadar, her bir detayın dökümünü yapmış olarak, özenle oluşturuyoruz. Tüm ürünlerimizi, kalite standartlarımız doğrultusunda depolayıp saklıyoruz. Alıcılarımızın, tek bir seri numarasıyla, pamuğumuzun detaylı kimlik bilgilerine ulaşabilmesini mümkün kılıyoruz.

Attığımız her adımda, tohumdan ürüne değer ve tedarik zincirimizin her bir halkasında, en yüksek kalite prensipleriyle çalışmaya devam ediyoruz.