İŞLERİMİZ

PAMUK

Çalık Cotton olarak, sürdürülebilir pamuğun, moda dünyasının yeni standardına dönüştürülmesine öncülük ediyoruz.

Sürdürülebilir bir dünya için, bilinçli pamuğu yeni standart haline getirme; pamuk, tekstil ve moda endüstrilerinin dönüşümüne önayak olma misyonumuzu nasıl hayata geçiriyoruz?

Tekstil ve moda endüstrilerinin sürdürülebilir pamuk kullanımını yaygınlaştırmayı hedefliyoruz; bunun için somut adımlar atıyoruz. Better Cotton Initiative “BCI” prensiplerini, tüm operasyonlarımızın her aşamasında benimsiyor ve uyguluyoruz.

Daha fazla

DEPOLAMA

Tohumdan ürüne her aşamada en yüksek kalite hedefi ve prensibiyle çalışıyoruz.

Sürdürülebilir pamuğun, değer ve tedarik zincirlerindeki tüm yolculuğunu izliyoruz. Yolculuk ne kadar kompleks, karmaşık ve uzun olursa olsun, sürdürülebilir pamuğumuzun kalitesini, her bir aşamanın bilgisine sahip olarak, kimliğini en ince detayına kadar bilerek doğruluyoruz.

Daha fazla

LOJİSTİK

Tohumdan ürüne, en yüksek kalite sonuca odaklı altyapımız ve çalışma prensibimizle, dünya çapında tüm büyük tüketim pazarlarına hizmet veriyoruz.

15 bin ton preseli pamuk kapasiteli lisanslı depo alanına sahibiz. 7500 metrekare depo alanımızı sezon içerisinde kütlü pamuk için kullanıyoruz.

Attığımız her adım, geliştirdiğimiz her teknoloji ve yenilik, değer ve tedarik zincirimizin her bir halkası Çalık Cotton yüksek kalite prensipleriyle var olmaya devam ediyor.

Daha fazla