Banka Faiz Oranları TL 1 ay 3 ay 6 ay 1 y
AKBANK18.0019.0019.0019.00
ALTERNATIF BANK18.0020.7520.5020.50
ANADOLUBANK13.0018.0018.0018.00
BURGAN BANK21.5022.5022.5022.50
DENIZBANK20.5020.5020.5020.50
FIBABANKA16.5019.0019.0019.00
FINANSBANK18.2518.2519.3019.30
GARANTI11.0015.0015.2516.50
HALKBANK19.5019.5019.5019.50
HSBC18.0018.5018.5018.50
ING BANK19.0019.0019.0019.00
IS BANKASI14.4019.1518.6518.65
ODEA BANK18.0020.0020.0520.10
SEKERBANK15.0018.5016.5016.50
TEB8.508.259.109.10
TURKLAND BANK0.000.000.000.00
VAKIFBANK10.6019.0019.0019.00
VAKIFBANK12.1019.5019.5019.50
YAPI KREDI10.6518.3518.5520.65
YAPI KREDI19.7520.0020.0020.00
ZIRAAT BANKASI13.0013.5012.7512.75
ZIRAAT BANKASI17.5018.0012.7520.00

Grafiği büyüt

GÜNCEL PİYASA HABERLERİ
Gun Baslangici (Test) 20.04.2019 00:38:00
TURKIYE EKONOMI GUNDEMI - 22 NISAN 19.04.2019 18:15:22
MERKEZ BANKALARI GUNLUGU - 24 NISAN/ 29 MAYIS 19.04.2019 18:15:21
DUNYA BORSALARI TATIL TAKVIMI 19.04.2019 18:15:20
DUNYA EKONOMI GUNDEMI 19.04.2019 18:15:19
BORSA ISTANBUL TATIL GUNLERI/VADELI ISLEM VE OPSIYON PIYASASI 19.04.2019 18:15:14
BORSA ISTANBUL TATIL GUNLERI/KIYMETLI MADENLER VE KIYMETLI TASLAR PIYASASI 19.04.2019 18:15:13
BORSA ISTANBUL TATIL GUNLERI/BORCLANMA ARACLARI PIYASASI, BORSA ISTANBUL PARA PIYASASI VE SWAP PIYASASI 19.04.2019 18:15:12
BORSA ISTANBUL TATIL GUNLERI/PAY PIYASASI 19.04.2019 18:15:11
EPIC 3 MILYON DOLAR ODUL HAVUZLU FORTNITE WORLD CUP KREATIF’I DUYURDU - BASIN ACIKLAMASI 19.04.2019 18:10:39
INDEX GRUP’A HP’DEN “2018’IN EN YUKSEK CIRO YAPAN DAGITICISI” ODULU- BASIN ACIKLAMASI 19.04.2019 18:10:38
KAR TAHMINLERI (ZIRAAT YATIRIM) 19.04.2019 18:10:37
UNITED COLORS OF BENETTON ISTANBUL`DAKI IKONIK MAGAZASININ KAPILARINI YENIDEN ACTI - BASIN ACIKLAMASI 19.04.2019 18:10:36
TANAP TARAFINDAN FINANSE EDILEN “EGITIME UZANAN YOL” PROJESI KAPSAMINDA KIRSEHIR’DE, OTIZM ATOLYELERI GERCEKLESTI- B 19.04.2019 18:10:35
ILKBAHARIN CILGIN KELEBEK`I 20-23 NISAN TARIHLERI ARASINDA BOYNER`DE - BASIN ACIKLAMASI 19.04.2019 18:10:34
PLASTIK BILGI GUNU 2019’UN TURKIYE ETKINLIGI CADEM TARAFINDAN GERCEKLESTIRILDI - BASIN ACIKLAMASI 19.04.2019 18:10:33
ANADOLU ISUZU, YENI MARKASI ANADOLU SAVUNMA ILE IDEF 2019`A KATILACAK- BASIN ACIKLAMASI 19.04.2019 18:10:32
EGE ENDUSTRI`YE TAYSAD`DAN PATENT ODULU- BASIN ACIKLAMASI 19.04.2019 18:10:30
EN ONEMLI KURESEL SORUN: IKLIM DEGISIKLIGI - `YERKUREYE SAYGI IKLIM DEGISIKLIGI ARASTIRMASI` 19.04.2019 18:10:29
`MUSTERI HIZMETLERI & DENEYIMI ZIRVESI` BU YIL 7. KEZ, DUNYADAN VE ULKEMIZDEN ONEMLI ISIM VE MARKALARI BIR ARAYA GET 19.04.2019 18:10:28
PAMUK PİYASA HABERLERİ
ADANA TICARET BORSASI BASKANI BILGIC: PAMUK EKIM ALANLARININ ARTTIRILMASINI DESTEKLIYORUZ 07.03.2019
CIN`IN 2018 YILINDA PAMUK URETIMI BIR ONCEKI YILA GORE % 7.8 ARTISLA 6.1 MILYON TON OLDU 31.12.2018
DUNYA PAMUK TICARETININ 2018/19 SEZONUNDA SON 6 YILIN EN YUKSEK SEVIYESINE CIKMASI BEKLENIYOR 20.12.2018
2018/19 SEZONUNDA, DUNYA PAMUK TUKETIMININ 27,5 MILYON TONA ULASACAGI IFADE EDILDI 14.12.2018
ABD`NIN CIN`E PAMUK IHRACATI GUMRUK TARIFELERI NEDENIYLE %50 AZALDI 06.12.2018
ABD`NIN CIN`E PAMUK IHRACATI GUMRUK TARIFELERI NEDENIYLE %50 AZALDI 06.12.2018
CIN`IN PAMUK URETIMININ BU YIL %0.9 AZALMASI BEKLENIYOR 22.11.2018
AYDIN TICARET BORSASI VE SOKE TICARET BORSASI, PAMUKTA LISANSLI DEPO KURULMASI VE DEPOCULUK FAALIYETI SURDURULMESINI 13.11.2018
ABD, HINDISTAN`IN PAMUK SUBVANSIYONLARINI ONEMLI OLCUDE EKSIK BILDIRDIGI GEREKCESIYLE DUNYA TICARET ORGUTU`NE BASV 12.11.2018
ADANA’DA 12 BIN TON `IYI PAMUK` URETILDI 30.10.2018
ABD`NIN YESIL ISIGI SONRASI MODIFIYE PAMUK INSANLAR ICIN GIDA KAYNAGI OLABILIR 18.10.2018
ANTBIRLIK, PAMUGUN KILO FIYATINI 3.80 TL OLARAK ACIKLADI 15.10.2018
SEYHAN ZIRAAT ODASI/OZKAN: PAMUK URETIMINDE GECEN YILA GORE %35’LIK ARTIS VAR 12.10.2018
PAMUKTA EGE’DEN 188,6 BIN TON REKOLTE BEKLENIYOR 10.10.2018
HATAY’DA 260 BIN TON PAMUK REKOLTESI BEKLENIYOR 01.10.2018
EFELER ZIRAAT ODASI BASKANI KENDIRLIOGLU: PAMUK FIYATLARINDAKI DUSUS ENGELLENMELIDIR 26.09.2018
NAZILLI PAMUK ARASTIRMA ENSTITUSU MUDURLUGU, 300’DEN FAZLA CESIDI URETMEYI BASARAN OZBEKISTAN ILE ISBIRLIGINE GIDIYO 21.09.2018
ANTBIRLIK BASKANI MUSTAFA YAVUZ: PAMUK 5 LIRA OLSUN ISTIYORUM 13.09.2018
ADANA’NIN BU YIL 250 BIN TON PAMUK URETIMIYLE TURKIYE’DE 3’UNCU SIRAYA YUKSELMESI BEKLENIYOR 31.08.2018
ADANA’DA BU YIL 250 BIN TON CIVARINDA PAMUK REKOLTESI BEKLENIYOR 15.08.2018
DUNYA PAMUK ARASTIRMA KONFERANSI’NA 2020 YILINDA IZMIR EVSAHIPLIGI YAPMAYA HAZIRLANIYOR 09.07.2018
DUNYA PAMUK ARASTIRMALARI KONFERANSI, 2020 YILINDA IZMIR’DE YAPILACAK 05.07.2018
CIN PAMUK ITHALATI 2019/20 YILINA KADAR 3 MILYON TONA ULASACAK 07.06.2018
CIN PAMUK BIRLIGI: ARZ SIKINTISI YOK, DAHA FAZLA ITHALAT KOTASI YOLDA 04.06.2018
CIN`IN PAMUK FAZLASI, CIFTCILERIN EKIM MIKTARINI AZALTMASI NEDENIYLE DUSTU 10.05.2018
CIN`IN PAMUK FAZLASI, CIFTCILERIN EKIM MIKTARINI AZALTMASI NEDENIYLE DUSTU 10.05.2018
CIN`IN PAMUK FAZLASI, CIFTCILERIN EKIM MIKTARINI AZALTMASI NEDENIYLE DUSTU 10.05.2018
YUKSEK SEYREDEN PAMUK FIYATLARI EKIM ALANLARINI ARTIRABILIR - ICAC 03.05.2018
Sembol Bugün Değişim
'A' Index87.850.28
Pamuk Kontratları Dün
Diğer Emtialar Dün
Libor Kapanış
ABD DOLARI Libor - 1 Ay2,48738
ABD DOLARI Libor - 1 Hafta2,41350
ABD DOLARI Libor - 2 Ay2,54363
ABD DOLARI Libor - 3 Ay2,59150
ABD DOLARI Libor - 6 Ay2,63363
ABD DOLARI Libor - ON2,38563
ABD DOLARI Libor - 12 Ay2,76188
Pariteler 1 dk gecikmeli, Pamuk, Emtia, Faiz ve Libor oranları kapanış verileridir. Piyasa verileri MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.