Banka Faiz Oranları TL 1 ay 3 ay 6 ay 1 y
AKBANK18.0019.0019.0019.00
ALTERNATIF BANK19.0022.2522.2522.25
ANADOLUBANK13.0021.5021.5021.50
BURGAN BANK23.5024.1024.1024.10
DENIZBANK22.0022.0022.0022.00
FIBABANKA16.5019.0019.0019.00
FINANSBANK19.2020.2520.2520.25
GARANTI11.0015.0015.2516.50
HALKBANK19.7519.7519.7519.75
HSBC19.0019.5019.5019.50
ING BANK19.0019.0019.0019.00
IS BANKASI14.4019.1518.6518.65
ODEA BANK19.7522.7523.0023.00
SEKERBANK15.0022.0020.0020.00
TEB8.508.259.109.10
TURKLAND BANK0.000.000.000.00
VAKIFBANK10.6019.0019.0019.00
VAKIFBANK12.1019.5019.5019.50
YAPI KREDI10.6518.3518.5520.65
YAPI KREDI19.0020.0020.0020.00
ZIRAAT BANKASI13.0013.5012.7512.75
ZIRAAT BANKASI17.5018.0012.7520.00

Grafiği büyüt

GÜNCEL PİYASA HABERLERİ
GUN ICI YORUM(SEKER YATIRIM) 24.06.2019 13:25:23
SUUDI BAKAN JUBEIR: IRAN SALDIRGAN POLITIKALARA DEVAM EDERSE DAHA FAZLA YAPTIRIM OLACAK, BEDELINI ODEYECEK 24.06.2019 13:24:41
SOMPO JAPAN NIPPONKOA INSURANCE, OTOMASYON NEDENIYLE CALISAN SAYISINI 4.000 KISI AZALTACAK 24.06.2019 13:24:09
ABD DISISLERI BAKANI POMPEO, KRAL SELMAN ILE GORUSTU 24.06.2019 13:20:19
TUSIAD: ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE BASKANI SECILEN EKREM IMAMOGLU`NU KUTLUYORUZ 24.06.2019 13:19:16
RUSYA DISISLERI BAKAN YARDIMCISI: ABD FUZELERININ RUSYA SINIRLARI YAKINLARINA KAYDIRILMASI, `KUBA FUZE KRIZI`NE BE 24.06.2019 13:15:20
HAFTALIK BULTEN (GEDIK YATIRIM) 24.06.2019 13:10:34
DAX 30 ANALIZI (DINAMIK MENKUL DEGERLER ) 24.06.2019 13:10:09
KREMLIN SOZCUSU : ABD`NIN IRAJN`A YAPTIRIMLARININ ILLEGAL OLDUGUNA INANIYORUZ 24.06.2019 12:48:48
MSB:IRAK KUZEYI ZAP VE SINAT-HAFTANIN BOLGELERINE DUZENLENEN HAVA HAREKÂTLARIYLA PKK BOLUCU TEROR ORGUTU TARAFINDAN 24.06.2019 12:45:44
CIN, 88. IZMIR ENTERNASYONAL FUARI’NA ORTAK ULKE OLARAK KATILACAK 24.06.2019 12:39:26
INGILTERE PARLAMENTO BINASI YANGIN ALARMI NEDENIYLE TAHLIYE EDILDI 24.06.2019 12:35:00
FACEBOOK`UN `LIBRA KRIPTOPARA BIRIMI` GLOBAL BANKACILIK ICIN RISK OLUSTURUYOR - BIS 24.06.2019 12:30:24
KTO YONETIM KURULU BASKANI GULSOY: `DESTEK PAKETLERI PIYASALARA OLUMLU OLARAK YANSIYACAKTIR` 24.06.2019 12:24:40
BAYRAMI ULKESINDE GECIREN 6 BIN 500 SURIYELI DONUS YAPTI 24.06.2019 12:22:12
EPDK, `TURKIYE LPG PIYASASI YATIRIMCI REHBERI` HAZIRLADI 24.06.2019 12:12:06
OSD: ALINAN TEDBIRLERIN DESTEGIYLE IC PAZARDA YERLI URETIM PAYI ARTISINI SURDURUYOR 24.06.2019 12:07:34
ONS ALTIN YORUMU (AHLATCI YATIRIM) 24.06.2019 12:06:49
RUS ORDUSU 24 ILE 28 HAZIRAN TARIHLERI ARASINDA TUM BIRIM VE ORGANLARIYLA AGIR TATBIKATLAR GERCEKLESTIRECEK 24.06.2019 12:02:46
01.07.2019 VADELI REPO IHALESINE GELEN TEKLIFLERIN TOPLAMI 28.23 MILYAR TL 24.06.2019 12:01:14
PAMUK PİYASA HABERLERİ
TURKIYE’DE PAMUK EKIM ALANLARI DARALIYOR 23.05.2019
ULUSAL PAMUK KONSEYI BASKANI BALCIK: BU SEZON PAMUK URETIMINDE HAVA SARTLARININ IYI GITMESI DURUMUNDA TURKIYE REKORU 17.05.2019
ABD’NIN PAMUK URETIMI 2005’TEN SONRAKI EN YUKSEK SEVIYELERE CIKABILIR - BN ANKETI 08.05.2019
ADANA TICARET BORSASI BASKANI BILGIC: PAMUK EKIM ALANLARININ ARTTIRILMASINI DESTEKLIYORUZ 07.03.2019
CIN`IN 2018 YILINDA PAMUK URETIMI BIR ONCEKI YILA GORE % 7.8 ARTISLA 6.1 MILYON TON OLDU 31.12.2018
DUNYA PAMUK TICARETININ 2018/19 SEZONUNDA SON 6 YILIN EN YUKSEK SEVIYESINE CIKMASI BEKLENIYOR 20.12.2018
2018/19 SEZONUNDA, DUNYA PAMUK TUKETIMININ 27,5 MILYON TONA ULASACAGI IFADE EDILDI 14.12.2018
ABD`NIN CIN`E PAMUK IHRACATI GUMRUK TARIFELERI NEDENIYLE %50 AZALDI 06.12.2018
ABD`NIN CIN`E PAMUK IHRACATI GUMRUK TARIFELERI NEDENIYLE %50 AZALDI 06.12.2018
CIN`IN PAMUK URETIMININ BU YIL %0.9 AZALMASI BEKLENIYOR 22.11.2018
AYDIN TICARET BORSASI VE SOKE TICARET BORSASI, PAMUKTA LISANSLI DEPO KURULMASI VE DEPOCULUK FAALIYETI SURDURULMESINI 13.11.2018
ABD, HINDISTAN`IN PAMUK SUBVANSIYONLARINI ONEMLI OLCUDE EKSIK BILDIRDIGI GEREKCESIYLE DUNYA TICARET ORGUTU`NE BASV 12.11.2018
ADANA’DA 12 BIN TON `IYI PAMUK` URETILDI 30.10.2018
ABD`NIN YESIL ISIGI SONRASI MODIFIYE PAMUK INSANLAR ICIN GIDA KAYNAGI OLABILIR 18.10.2018
ANTBIRLIK, PAMUGUN KILO FIYATINI 3.80 TL OLARAK ACIKLADI 15.10.2018
SEYHAN ZIRAAT ODASI/OZKAN: PAMUK URETIMINDE GECEN YILA GORE %35’LIK ARTIS VAR 12.10.2018
PAMUKTA EGE’DEN 188,6 BIN TON REKOLTE BEKLENIYOR 10.10.2018
HATAY’DA 260 BIN TON PAMUK REKOLTESI BEKLENIYOR 01.10.2018
EFELER ZIRAAT ODASI BASKANI KENDIRLIOGLU: PAMUK FIYATLARINDAKI DUSUS ENGELLENMELIDIR 26.09.2018
NAZILLI PAMUK ARASTIRMA ENSTITUSU MUDURLUGU, 300’DEN FAZLA CESIDI URETMEYI BASARAN OZBEKISTAN ILE ISBIRLIGINE GIDIYO 21.09.2018
ANTBIRLIK BASKANI MUSTAFA YAVUZ: PAMUK 5 LIRA OLSUN ISTIYORUM 13.09.2018
ADANA’NIN BU YIL 250 BIN TON PAMUK URETIMIYLE TURKIYE’DE 3’UNCU SIRAYA YUKSELMESI BEKLENIYOR 31.08.2018
ADANA’DA BU YIL 250 BIN TON CIVARINDA PAMUK REKOLTESI BEKLENIYOR 15.08.2018
DUNYA PAMUK ARASTIRMA KONFERANSI’NA 2020 YILINDA IZMIR EVSAHIPLIGI YAPMAYA HAZIRLANIYOR 09.07.2018
DUNYA PAMUK ARASTIRMALARI KONFERANSI, 2020 YILINDA IZMIR’DE YAPILACAK 05.07.2018
Sembol Bugün Değişim
'A' Index87.850.28
Pamuk Kontratları Dün
Diğer Emtialar Dün
Libor Kapanış
ABD DOLARI Libor - 1 Ay2,40363
ABD DOLARI Libor - 1 Hafta2,38188
ABD DOLARI Libor - 2 Ay2,38100
ABD DOLARI Libor - 3 Ay2,34313
ABD DOLARI Libor - 6 Ay2,21675
ABD DOLARI Libor - ON2,34150
ABD DOLARI Libor - 12 Ay2,16150
Pariteler 1 dk gecikmeli, Pamuk, Emtia, Faiz ve Libor oranları kapanış verileridir. Piyasa verileri MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.