Banka Faiz Oranları TL 1 ay 3 ay 6 ay 1 y
AKBANK18.0019.0019.0019.00
ALTERNATIF BANK15.7519.5019.5019.90
ANADOLUBANK15.0020.0020.0020.00
BURGAN BANK18.0019.5020.0020.00
DENIZBANK20.0020.0020.0020.00
FIBABANKA16.5019.0019.0019.00
FINANSBANK18.5018.5020.7021.05
GARANTI11.0015.0015.2516.50
HALKBANK20.5020.7521.0021.00
HSBC20.0020.0020.0020.00
ING BANK20.0021.0021.0021.00
IS BANKASI14.5019.5020.2520.25
ODEA BANK18.0022.0022.0022.00
SEKERBANK17.0020.5020.5020.50
TEB8.258.259.109.10
TURKLAND BANK0.000.000.000.00
VAKIFBANK10.6018.0018.0018.00
VAKIFBANK10.6019.0019.0019.00
YAPI KREDI10.4019.4519.4519.20
YAPI KREDI10.6518.3518.5520.65
ZIRAAT BANKASI13.0013.5012.7512.75
ZIRAAT BANKASI18.0013.5012.7520.00

Grafiği büyüt

GÜNCEL PİYASA HABERLERİ
JAPONYA/ABE : DUNYA TICARET SISTEMI ADIL VE SEFFAF OLMALI, FIKRI MULKIYET HAKLARINI KORUMALI 23.01.2019 13:43:52
PAKISTAN`DA ASKERI UCAK DUSTU 23.01.2019 13:41:09
GUN ICI YORUM (SEKER YATIRIM) 23.01.2019 13:30:35
(YENILEME)SARIGUL, `CUMHURIYET HALK PARTISI`NDEN UZULEREK ISTIFA EDIYORUM` 23.01.2019 13:30:11
ALBAYRAK: `INSANCIL BAKIS ACISI COK ONEMLI` 23.01.2019 13:25:30
CIN DEVLET BASKANI XI: ONEMLI ALANLARDAKI REFORMLARI ILERI TASIYACAGIZ 23.01.2019 13:23:34
CIN DEVLET BASKANI XI, CIN REFORMLARINI DERINLESTIRME KONUSUNDA TOPLANTI DUZENLEYECEK 23.01.2019 13:22:42
RUS DIS ISTIHBARAT BASKANI NARISKIN, SUUDI VELIAHT PRENSI SELMAN’LA GORUSTU 23.01.2019 13:18:09
FUAT OKTAY: “TURKIYE YATIRIMLARINIZ ICIN BIR CAZIBE MERKEZIDIR” 23.01.2019 13:17:43
UKRAYNA VE MAKEDONYA ARASINDA VIZE ANLASMASI IMZALANDI 23.01.2019 13:17:10
KARAYOLLARI GENEL MUDURLUGU`NUN KOPRU VE OTOYOL GELIRLERI 2018`DE 1,798 MILYAR TL OLDU 23.01.2019 13:15:17
ALBAYRAK:TURKIYE’NIN, TARIHINDEKI EN SERT SPEKULATIF FINANSAL ATAKLARDAN SONRA GERCEKLESTIRDIGI BASARILI, HIZLI DENG 23.01.2019 13:10:00
ALBAYRAK:DAVOS’TA, TICARET BAKANIMIZ RUHSAR PEKCAN ILE YATIRIMCI TOPLANTISI GERCEKLESTIRDIK 23.01.2019 13:09:41
FITCH: KAMU BORCLARI SEVIYESI YUKSEK, GLOBAL FAIZ ORANLARININ DAHA YUKSELME HAREKETINE BASLAMASI NEDENIYLE MALI SIKI 23.01.2019 13:08:34
RUSYA: (KERC BOGAZI)`GEMILERDE PATLAMA RISKI DEVAM EDIYOR` 23.01.2019 13:06:20
FITCH : GELISMEKTE OLAN PIYASALARIN TETIKLEMESIYLE, KAMU BORCLARU 66 TRIYON DOLARA ULASTI 23.01.2019 13:05:49
ALBAYRAK, YABANCI YATIRIMCILARLA GORUSTU 23.01.2019 13:05:18
RUSYA DIS ISTIHBARAT SERVISI DIREKTORU SERGEY NARISKIN, SUUDI ARABISTAN VELIAHT PRENSI MUHAMMED BIN SELMAN ILE GORUS 23.01.2019 13:03:49
AFRIN`DEKI BOMBALI ARAC SALDIRISINDA OLEN VEYA YARALANAN OLMADI-AA TWITTER 23.01.2019 12:58:27
VIACOM, PLUTO TV YAYIN HIZMETLERINI 340 MILYON DOLARA SATIN ALACAK 23.01.2019 12:57:07
PAMUK PİYASA HABERLERİ
CIN`IN 2018 YILINDA PAMUK URETIMI BIR ONCEKI YILA GORE % 7.8 ARTISLA 6.1 MILYON TON OLDU 31.12.2018
DUNYA PAMUK TICARETININ 2018/19 SEZONUNDA SON 6 YILIN EN YUKSEK SEVIYESINE CIKMASI BEKLENIYOR 20.12.2018
2018/19 SEZONUNDA, DUNYA PAMUK TUKETIMININ 27,5 MILYON TONA ULASACAGI IFADE EDILDI 14.12.2018
ABD`NIN CIN`E PAMUK IHRACATI GUMRUK TARIFELERI NEDENIYLE %50 AZALDI 06.12.2018
ABD`NIN CIN`E PAMUK IHRACATI GUMRUK TARIFELERI NEDENIYLE %50 AZALDI 06.12.2018
CIN`IN PAMUK URETIMININ BU YIL %0.9 AZALMASI BEKLENIYOR 22.11.2018
AYDIN TICARET BORSASI VE SOKE TICARET BORSASI, PAMUKTA LISANSLI DEPO KURULMASI VE DEPOCULUK FAALIYETI SURDURULMESINI 13.11.2018
ABD, HINDISTAN`IN PAMUK SUBVANSIYONLARINI ONEMLI OLCUDE EKSIK BILDIRDIGI GEREKCESIYLE DUNYA TICARET ORGUTU`NE BASV 12.11.2018
ADANA’DA 12 BIN TON `IYI PAMUK` URETILDI 30.10.2018
ABD`NIN YESIL ISIGI SONRASI MODIFIYE PAMUK INSANLAR ICIN GIDA KAYNAGI OLABILIR 18.10.2018
ANTBIRLIK, PAMUGUN KILO FIYATINI 3.80 TL OLARAK ACIKLADI 15.10.2018
SEYHAN ZIRAAT ODASI/OZKAN: PAMUK URETIMINDE GECEN YILA GORE %35’LIK ARTIS VAR 12.10.2018
PAMUKTA EGE’DEN 188,6 BIN TON REKOLTE BEKLENIYOR 10.10.2018
HATAY’DA 260 BIN TON PAMUK REKOLTESI BEKLENIYOR 01.10.2018
EFELER ZIRAAT ODASI BASKANI KENDIRLIOGLU: PAMUK FIYATLARINDAKI DUSUS ENGELLENMELIDIR 26.09.2018
NAZILLI PAMUK ARASTIRMA ENSTITUSU MUDURLUGU, 300’DEN FAZLA CESIDI URETMEYI BASARAN OZBEKISTAN ILE ISBIRLIGINE GIDIYO 21.09.2018
ANTBIRLIK BASKANI MUSTAFA YAVUZ: PAMUK 5 LIRA OLSUN ISTIYORUM 13.09.2018
ADANA’NIN BU YIL 250 BIN TON PAMUK URETIMIYLE TURKIYE’DE 3’UNCU SIRAYA YUKSELMESI BEKLENIYOR 31.08.2018
ADANA’DA BU YIL 250 BIN TON CIVARINDA PAMUK REKOLTESI BEKLENIYOR 15.08.2018
DUNYA PAMUK ARASTIRMA KONFERANSI’NA 2020 YILINDA IZMIR EVSAHIPLIGI YAPMAYA HAZIRLANIYOR 09.07.2018
DUNYA PAMUK ARASTIRMALARI KONFERANSI, 2020 YILINDA IZMIR’DE YAPILACAK 05.07.2018
CIN PAMUK ITHALATI 2019/20 YILINA KADAR 3 MILYON TONA ULASACAK 07.06.2018
CIN PAMUK BIRLIGI: ARZ SIKINTISI YOK, DAHA FAZLA ITHALAT KOTASI YOLDA 04.06.2018
CIN`IN PAMUK FAZLASI, CIFTCILERIN EKIM MIKTARINI AZALTMASI NEDENIYLE DUSTU 10.05.2018
CIN`IN PAMUK FAZLASI, CIFTCILERIN EKIM MIKTARINI AZALTMASI NEDENIYLE DUSTU 10.05.2018
CIN`IN PAMUK FAZLASI, CIFTCILERIN EKIM MIKTARINI AZALTMASI NEDENIYLE DUSTU 10.05.2018
YUKSEK SEYREDEN PAMUK FIYATLARI EKIM ALANLARINI ARTIRABILIR - ICAC 03.05.2018
THE SEAM IBM ILE HYPERLEDGER DOKUSU UZERINDE ISLEYECEK PAMUK BLOKZINCIR KONSORSIYOMUNU SEKILLENDIRIYOR 22.02.2018
Sembol Bugün Değişim
'A' Index87.850.28
Pamuk Kontratları Dün
Diğer Emtialar Dün
Libor Kapanış
ABD DOLARI Libor - 1 Ay2,51225
ABD DOLARI Libor - 1 Hafta2,40925
ABD DOLARI Libor - 2 Ay2,63438
ABD DOLARI Libor - 3 Ay2,77238
ABD DOLARI Libor - 6 Ay2,85475
ABD DOLARI Libor - ON2,38388
ABD DOLARI Libor - 12 Ay3,03988
Pariteler 1 dk gecikmeli, Pamuk, Emtia, Faiz ve Libor oranları kapanış verileridir. Piyasa verileri MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.