Banka Faiz Oranları TL 1 ay 3 ay 6 ay 1 y
AKBANK18.0019.0019.0019.00
ALTERNATIF BANK20.0024.0024.0024.00
ANADOLUBANK21.0024.0024.0024.00
BURGAN BANK18.0019.5020.0020.00
DENIZBANK23.0023.0023.0023.00
FIBABANKA14.5016.0016.0016.00
FINANSBANK18.0018.0018.0018.00
GARANTI11.0015.0015.2516.50
HALKBANK16.2516.5016.7016.70
HSBC20.0020.0020.0020.00
ING BANK20.0021.0021.0021.00
IS BANKASI14.5017.3017.7017.70
ODEA BANK21.5024.5024.5024.50
SEKERBANK18.0024.0024.0024.00
TEB8.508.259.108.00
TURKLAND BANK0.000.000.000.00
VAKIFBANK10.6019.0019.0019.00
VAKIFBANK10.6019.0019.0019.00
YAPI KREDI10.6518.3518.5520.65
YAPI KREDI10.6520.2520.6520.65
ZIRAAT BANKASI13.0013.5012.7512.75
ZIRAAT BANKASI16.0013.5012.7520.00

Grafiği büyüt

GÜNCEL PİYASA HABERLERİ
MONEX EUROPE/BERICH: TL`DE DEGER KAZANCI SUREBILIR- BLOOMBERGHT.COM 17.10.2018 16:05:28
ZORLU ENERJI`NIN LIDER ORTAK OLARAK YER ALDIGI KONSORSIYUM KATAR GENEL ELEKTRIK VE SU KURUMU`NUN ACTIGI GES IHALES 17.10.2018 16:04:47
RUSYA`DA UFE EYLUL`DE AYLIK %+1.3, YILLIK%+14.4 17.10.2018 16:02:21
TCMB, 1 AY VADELI, 100.00 MILYON DOLAR TUTARLI, TL UZLASMALI VADELI DOVIZ SATIM IHALESI ACTII 17.10.2018 16:00:01
ALCOA, ISPANYA`DA VERIMSIZ CALISAN 2 ALUMINYUM FABRIKASINI KAPATACAK, 700 KISIYI ISTEN CIKARACAK 17.10.2018 15:57:02
RUS SORUSTURMA KOMITESI KIRIM SALDIRISINI `TERORIZM` DEGIL `TOPLU CINAYET` OLARAK YENIDEN SINIFLANDIRDI 17.10.2018 15:53:25
TURK-AMERIKAN ILISKILERINDE GOZLER, AMERIKAN TURK KONSEYI’NIN ONUMUZDEKI HAFTA WASHINGTON’DA YAPILACAK YILLIK TOPLAN 17.10.2018 15:52:05
SUUDI BASINI: “SUUDI KONSOLOS GOREVDEN ALINDI” 17.10.2018 15:51:48
YUNAN DISISLERI BAKANI ISTIFA ETTI 17.10.2018 15:48:58
CUMHURBASKANI ERDOGAN:`TURKIYE DUN OLDUGU GIBI GELECEKTE DE MOLDOVA’NIN YANINDA OLMAYI SURDURECEKTIR” 17.10.2018 15:47:53
TAKASBANK PARA PIYASASINDA ISLEM HACMI 3 MILYAR 352 MILYON TL OLDU 17.10.2018 15:47:25
KIRIM`DAKI PATLAMADA OLU SAYISI 18`E CIKTI 17.10.2018 15:47:14
YASADISI ASI URETEN CINLI SIRKET 1.3 MILYAR DOLAR PARA CEZASINA CARPTIRILDI 17.10.2018 15:44:20
ISPANYA, BERKELEY URANYUM MADENI PROJESINI ENGELLIYOR 17.10.2018 15:39:05
TURKIYE SERMAYE PIYASALARI KONGRESI, DUNYADAN VE TURKIYE’DEN UNLU UZMANLARA EV SAHIPLIGI YAPACAK 17.10.2018 15:34:57
MERKEZ BANKASINCA ALIM SATIMA KONU OLMAYAN DOVIZLER 17.10.2018 15:30:19
ABD`DE INSAAT RUHSATLARI EYLUL`DE: %-0.6 (BEKLENTI:%+3.3 ONCEKI:%-5.7) 17.10.2018 15:30:07
ABD`DE KONUT BASLANGICLARI EYLUL`DE: -5.3% (BEKLENTI:%-4.8 ONCEKI:%+9.2) 17.10.2018 15:30:06
GOSTERGE NITELIGINDEKI TC MERKEZ BANKASI KURLARI (TARIH: 17.10.2018) 17.10.2018 15:30:05
GOSTERGE NITELIGINDEKI TC MERKEZ BANKASI DOLAR ALIS: 5,6825 SATIS: 5,6928 EURO ALIS: 6,5678 SATIS: 17.10.2018 15:30:03
PAMUK PİYASA HABERLERİ
ANTBIRLIK, PAMUGUN KILO FIYATINI 3.80 TL OLARAK ACIKLADI 15.10.2018
SEYHAN ZIRAAT ODASI/OZKAN: PAMUK URETIMINDE GECEN YILA GORE %35’LIK ARTIS VAR 12.10.2018
PAMUKTA EGE’DEN 188,6 BIN TON REKOLTE BEKLENIYOR 10.10.2018
HATAY’DA 260 BIN TON PAMUK REKOLTESI BEKLENIYOR 01.10.2018
EFELER ZIRAAT ODASI BASKANI KENDIRLIOGLU: PAMUK FIYATLARINDAKI DUSUS ENGELLENMELIDIR 26.09.2018
NAZILLI PAMUK ARASTIRMA ENSTITUSU MUDURLUGU, 300’DEN FAZLA CESIDI URETMEYI BASARAN OZBEKISTAN ILE ISBIRLIGINE GIDIYO 21.09.2018
ANTBIRLIK BASKANI MUSTAFA YAVUZ: PAMUK 5 LIRA OLSUN ISTIYORUM 13.09.2018
ADANA’NIN BU YIL 250 BIN TON PAMUK URETIMIYLE TURKIYE’DE 3’UNCU SIRAYA YUKSELMESI BEKLENIYOR 31.08.2018
ADANA’DA BU YIL 250 BIN TON CIVARINDA PAMUK REKOLTESI BEKLENIYOR 15.08.2018
DUNYA PAMUK ARASTIRMA KONFERANSI’NA 2020 YILINDA IZMIR EVSAHIPLIGI YAPMAYA HAZIRLANIYOR 09.07.2018
DUNYA PAMUK ARASTIRMALARI KONFERANSI, 2020 YILINDA IZMIR’DE YAPILACAK 05.07.2018
CIN PAMUK ITHALATI 2019/20 YILINA KADAR 3 MILYON TONA ULASACAK 07.06.2018
CIN PAMUK BIRLIGI: ARZ SIKINTISI YOK, DAHA FAZLA ITHALAT KOTASI YOLDA 04.06.2018
CIN`IN PAMUK FAZLASI, CIFTCILERIN EKIM MIKTARINI AZALTMASI NEDENIYLE DUSTU 10.05.2018
CIN`IN PAMUK FAZLASI, CIFTCILERIN EKIM MIKTARINI AZALTMASI NEDENIYLE DUSTU 10.05.2018
CIN`IN PAMUK FAZLASI, CIFTCILERIN EKIM MIKTARINI AZALTMASI NEDENIYLE DUSTU 10.05.2018
YUKSEK SEYREDEN PAMUK FIYATLARI EKIM ALANLARINI ARTIRABILIR - ICAC 03.05.2018
THE SEAM IBM ILE HYPERLEDGER DOKUSU UZERINDE ISLEYECEK PAMUK BLOKZINCIR KONSORSIYOMUNU SEKILLENDIRIYOR 22.02.2018
ULUSLARARASI PAMUK DANISMA KOMITESI PAMUK FIYATLARI TAHMININI ARTIRDI 04.01.2018
HINDISTAN’IN PAMUK IPLIGI IHRACATI %10,2 DUSTU 18.12.2017
KURESEL PAMUK ISLEME 2018 YILINDA %3 BUYUYEBILIR 05.12.2017
PAMUK SANAYIDE YENI ALANLARDA KENDINE YER BULDU-EIB 31.10.2017
2017-2018 YILLARINDA DUNYA PAMUK STOKLARI YUKSELIS EGILIMINDE 30.10.2017
TACIKISTAN 2017 YILI PAMUK HEDEFINE ULASTI 27.10.2017
TEKSTIL VE HAZIRGIYIM IHRACATCILARI KONTAMINASYONSUZ PAMUK ISTIYOR- BASIN ACIKLAMASI 23.10.2017
Sembol Bugün Değişim
'A' Index87.850.28
Pamuk Kontratları Dün
Diğer Emtialar Dün
Libor Kapanış
ABD DOLARI Libor - 1 Ay2,28950
ABD DOLARI Libor - 1 Hafta2,21931
ABD DOLARI Libor - 2 Ay2,34400
ABD DOLARI Libor - 3 Ay2,44881
ABD DOLARI Libor - 6 Ay2,65375
ABD DOLARI Libor - ON2,17725
ABD DOLARI Libor - 12 Ay2,96681
Pariteler 1 dk gecikmeli, Pamuk, Emtia, Faiz ve Libor oranları kapanış verileridir. Piyasa verileri MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.